Aktualnie jesteś tutaj:     Strona Główna » Oferta » Jak działamy
A A A

Jak działamy

Spotkanie wstępne
Na tym etapie precyzujemy oczekiwania klienta dotyczące projektu. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie stylistyki i funkcjonalności mebli. Klient przynosi na spotkanie wymiary pomieszczenia, tworzymy zarys projektu i dokonujemy wstępnej wyceny. Spotkanie kończy się decyzją o przygotowaniu indywidualnego projektu uwzględniającego wszystkie Państwa potrzeby, zarówno funkcjonalne jak i estetyczne wraz z wizualizacją komputerową.

Pomiar i projekt
Polega na omówieniu projektu przygotowanego przez naszych ekspertów. Precyzujemy zagospodarowanie przestrzeni wraz z doborem materiałów i rozwiązań. Wizualizacja komputerowa pozwala zweryfikować założenia, sprawdzić różne koncepcje kolorystyki, kształtów mebli jak i wyglądu całego wnętrza. Pozwala to dobrać pozostałe elementy wyposażenia (kafle, oświetlenie, stół itp.) tak aby efekt końcowy spełniał Państwa oczekiwania. Dokonujemy również ostatecznej kalkulacji kosztów i określamy czas realizacji.


Realizacja
Wszystkie meble wykonujemy dla Państwa według ustalonego indywidualnego projektu. Podczas całego procesu realizacji pozostajemy do Państwa dyspozycji. Zdajemy sobie sprawę jakie zamieszanie wprowadza w Państwa domu jego umeblowanie dlatego nasi pracownicy zadbają o to by nic nie zostało przypadkowo pominięte. Zapewniamy transport, a perfekcyjnie wykonany montaż stanowi zwieńczenie całego procesu. 

Jesteś zainteresowny współpracą na terenie Polski lub za granicą?
Zapraszamy do kontaktu - Zadzwoń +48 669 705 669
 
Realizacje:
Opinie i referencje:
GAMET LAGUNA JAK SZKŁO BLUM Hettih NOWYSTYL PEKA MAZUR BP Mental Stalmot Marmica JanPol
 
Informacje
Firma
Oferta
Referencje
Lokalizacja
Kontakt
Nasze Realizacje
Kuchnie
Szafy i garderoby
Biura
Sypialnie
Łazienki
Pokojowe i RTV
Dla Dzieci
Pozostałe

Zapraszamy do współpracy
Zamów pomiar
Chcesz wiedzieć ile będzie kosztować spełnienie Twoich marzeń? Podaj swój numer oddzwonimy:
Copyright by ELJOT MEBLE - All rights reserved    Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki prywatności Cookies